Ballina Kuriozitete E tregon eksperti shqiptar: Ja përse të presësh thonjtë natën është shumë...

E tregon eksperti shqiptar: Ja përse të presësh thonjtë natën është shumë keq për shëndetin, shkakton…

0

Gjyshërit gjithmonë këshillojnë që nuk duhet t’i presim thonjtë natës pas nuk është mirë. Duket si një mit që jo të gjithë i besojnë pasi nuk kanë një shpjegim për këtë.altin bogdani - Shqiptarja.com

Sipas ekspertit të okultit Altin Bogdani është e keq që t’i presësh thonjtë natën për të vetmen arsye sepse natën gjendra pineale seneale sekreton melatomin e cila është hormoni i krijimit dhe zhvillimit të jetës dhe i rigjenerimit të vetes.

“Po është keq, nuk duhet prerë për të vetmen arsye sepse natën gjendra pineale seneale sekreton melatomin e cila është hormoni i krijimit dhe zhvillimit të jetës dhe i rigjenerimit të vetes. Ne kur presim thonjtë, të cilët janë elementi bazë i jetës që së fundmi është futur edhe në tabelën e elementëve kimik i quajtur thorjum, që do të thotë se thonjtë nuk duhen prerë asnjëherë natën”, shprehet Bogdani.

“Është keq”, eksperti i okultit tregon arsyen përse

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu