Ballina Kosove AAK synon t’i ketë mbi 20 deputetë

AAK synon t’i ketë mbi 20 deputetë

0

Anëtari i AAK’së, Daut Haradinaj, ka thënë se pret që AAK të marrë mbi 20 deputetë në zgjedhjet e ardhshme.

“Synojmë t’i kemi mbi 20 deputetë”, thotë ai.

“Jemi serioz dhe shkojmë edhe në këto zgjedhje si parti e konsoliduar”, shtoi ai ne T7.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu