Ballina Lajme FOTOT/ Qendra e re turistike e Valbonës, Rama: U shkund pluhuri i...

FOTOT/ Qendra e re turistike e Valbonës, Rama: U shkund pluhuri i harresës, Tropojën e bukur e kanë shfrytëzuar veç për vota e luftëra absurde politike

0

Kryeministri Edi Rama ka publikuar Qendrën e Re Turistike të Valbonës, e cila ka hapur dyert për turistët që të shijojnë mrekullitë e Tropojës së bukur.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Rama shkruan se në këto 7 vjet është shkundur pluhuri i harresës së turpshme të atyre që Tropojën e kanë shfrytëzuar veç për vota e luftra absurde politike.

“Mirëmëngjes dhe me Qendrën e Re Turistike të Valbonës, pjesë e programit të qendrave mikpritëse të Fondit Shqiptar të Zhvillimit, e cila ka hapur dyert për turistët që të shijojnë mrekullitë e Tropojës së bukur, ku në këto 7 vjet kemi shkundur pluhurin e harresës së turpshme të atyre që Tropojën e kanë shfrytëzuar veç për vota e luftra absurde politike, ju uroj një të dielë të qetë”, shkruan Rama. (TemA)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu