Ballina Lajme Frrok Çupi akuzon rëndë presidentin: Ilir Meta më ka thënë do vras

Frrok Çupi akuzon rëndë presidentin: Ilir Meta më ka thënë do vras

0

Analisti Frrok Çupi ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin “Open”.

Ai është shprehur se e njeh shumë mirë Ilir Metën, madje preisdenti i ka thënë se do të vriste disa persona, por që analisti nuk i ka përmendur me emra.

“E njoh shumë mirë unë Ilir Metën.

Mua më ka deklaruar vetë Meta, unë do vras këtë, do vras atë.

Unë nuk jam për presidentin e terrorin. Kërcënimi dhe terrori i Ilir Metës nuk pranohet,”-tha Çupi.

REMOTE_ADDR:[]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu