Ballina Lajme Frrok Çupi përplaset me Agron Gjekmarkajn në emision: Mos fol si kamerier,...

Frrok Çupi përplaset me Agron Gjekmarkajn në emision: Mos fol si kamerier, të ka ndikuar partia jote që është e ligë

0

Emisioni OPEN në Top Channel u zhvillua mes debatesh të forta, ku nuk kanë munguar as përplasjet mes të ftuarve!

Pas debateve të ashpra mes Spartak Ngjelës dhe Ergys Mërtirit dhe Myslim Murrizit dhe Ergys Mërtyrit, një debat më fjalë të rënda ka shpërthyer edhe mes Agron Gjekmarkaj dhe Frrok Çupit.

Pjesë nga debati:

Çupi: Partitë janë të liga. Ato nuk duhet të ushtrojnë presion mbi publikun. Nuk ka rëndësi nëse partia është e mbyllur apo e hapur.

Gjekmarkaj: Nuk ka logjikë në frazat e zotit Çupi.

Çupi: Ty të ka ndikuar partia. Ndjek logjikën e partisë.

Gjekmarkaj: Nuk e dini çfarë flisni zotëri.

Çupi: Nuk jam zotëri. Mos fol si kamarier. Partia jotë është e ligë.

Gjekmarkaj: Ti flet broçkulla. Ke qenë shërbëtor gjatë gjithë jetës dhe je i paguar për të thënë këto.  Unë skam qenë kurrë pjesë e partisë, ti ke qenë tek të gjitha.

Çupi: Të kam mësuar.

Gjekmarkaj: Nuk i ke ato kapacitete.

REMOTE_ADDR:[]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu