Ballina Lajme “Future Nostagia” nga Dua Lipa arrin shifrën prej 3 miliardë klikimesh

“Future Nostagia” nga Dua Lipa arrin shifrën prej 3 miliardë klikimesh

0

 

Dua Lipa tregon se është mjaft e lumtur me arritjen e albumit të ri.

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka lansuar këtë vit albumin e saj “Future Nostalgia”, shkruan lajmi.net.

Ajo hyri ditën e sotme në Instagram për t`i uruar të gjithë fansat e saj se së bashku se ata kanë arritur shifrën prej 3 miliardë klikimesh për këtë album këtë vit.

Teksa u shpreh se ky album i ka ndryshuar jetën asaj në mënyra të ndryshme dhe është aq e lumtur që edhe fansat e saj ndjejnë të njëjtën gjë.

“Sapo kuptova se kemi arritur mbi 3 miliardë transmetime në “Future |Nostalgia” në vitin 2020!”, tha Dua.
“Ky album ka ndryshuar jetën time në shumë mënyra dhe jam shumë i lumtur që edhe ju ndjeheni sikur un”, shtoi ajo./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu