Ballina Kosove Djalit të Thaçit i ndodh e pa pritura në Facebook, ka një...

Djalit të Thaçit i ndodh e pa pritura në Facebook, ka një lutje për ndjekësit e tij

0

Megjithëse jo shumë aktiv në rrjetet sociale kohët e fundit, Endriti mjaft shpesh bëhet pjesë e mediave.Endriti, zakonisht zë vend në media për jetën e tij luksoze dhe vajzat me të cilat ai flirton, shkruan GazetaBlic.
Mirpo së fundmi, djali i ish presidentit befasoi ndjekësit e tij, duke postuar një paralajmërin në rrjetet sociale.
Atij i ndodhi e pa pritura në Facebook, dikush hapi një llogari të rreme dhe për këtë reagoi edhe vet ai, duke i lutur ndjekësit të raportojnë atë faqe.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu