Ballina Kosove Gjinovci: Me shpalljen e kandidaturave VV dhe Vjosa Osmani do ti fitojnë...

Gjinovci: Me shpalljen e kandidaturave VV dhe Vjosa Osmani do ti fitojnë 50 e fiju

0

Aktivisti dhe analisti Rron Gjinovci ka reaguar pas shpalljes së kandidaturës së LDK-së për kryeministër shkruan GazetaFlash24.

Rroni ka thënë se kom mendu që nuk mundet me ndodhë qe me fitu dikush mbi 50% mirpo pas shpalljes së kandidaturave Vjosa dhe VV do të fitojnë dhe çkapin shtetin.

Postimi i plotë i tij:

Kom mendu që s’mundet me ndodhë, por me shpalljen kandidaturave të partive tjera, 50 e fiju përqind vota për VV dhe Vjosën, është tashmë e mundshme, ndoshta edhe e nevojshme për çkapjen e shtetit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu