Ballina Kosove Lajm i mirë: Në shtëpinë e Nazlije Sherifit ka gëzim, familjes së...

Lajm i mirë: Në shtëpinë e Nazlije Sherifit ka gëzim, familjes së i saj i shtohet një vajzë

0

Ditë më parë, qyteti i Mitrovicës por edhe gjithë Kosova u trondit me vdekjen e studentes 19 vjeçare nga Mitrovica , Nazlije Sherifi.

E ndjera vdiq duke pritur për ta bërë transplantimin e veshkës, të cilën po ia dhuronte një djalë i ri nga Deçani.

Jo vetëm familja e shoqëria e saj, po i gjithë vendi u trondit dhe ndjeu mërzi të madhe.

Por sot në familjen e Nazlijes ka një gëzim, pasi vllau i saj Iliri, përmes një postimi në facebook, ka njoftuar se është bërë me një vajzë.

Postimi i plotë nga Ilir Sherifi:

Falenderoj Allahun qe me dhuroje nje nga dhuratat me te mira te kesaj bote.U bera edhe me nje vajze,dasht Allahu ta kete shendetin ,jete te gjate dhe te lumtur.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu