Ballina Kosove Nuk ka koalicion me NISMA-en, PDK hyn e vetme në zgjedhje

Nuk ka koalicion me NISMA-en, PDK hyn e vetme në zgjedhje

0

Kanë mbetur edhe pak orë deri tek përfundimi i afatit zyrtar për koalicionet në këto zgjedhje, dhe ende nuk ka asnjë lajm nga asnjë parti politike.

Burime të saj se ka pak gjasa për koalicione të mëdha në këto zgjedhje.

Sipas tij, nuk do të ketë kurrfarë koalicioni me partinë NISMA në këto zgjedhje dhe PDK do të jetë shumë e hapur për bashkëpunim me të gjitha partië pas zgjedhjeve.

PDK nuk ka dashur ta komentoj këtë lajm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu