Ballina Kosove Paralajmërimi i “frikshëm” i Arben Gashit për Qeverinë Kurti

Paralajmërimi i “frikshëm” i Arben Gashit për Qeverinë Kurti

0

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka paralajmëruar se gjatë fushatës zgjedhore do të zbulohet e vërteta e rrëzimit të Qeverisë Kurti.

Përveç kësaj, Gashi ka paralajmëruar se shumë shpejt heshtja do merr fund.

Postimi i plotë:

Shumë gjana kanë me dal në shesh gjatë kësaj fushate; mbi të gjitha e vërteta se pse dhe si ra qeveria (Kurti), qeveri që rrezikoi ekzistencën e Kosovës duke e futur në konflikt me administratën më atipike të SHBA-ve!

Se shpejti, heshtja merr fund!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu