Ballina Kosove “Rikthehet shefi i shefav ” Adem Grabovci, paralajmëron fitore të PDK-së

“Rikthehet shefi i shefav ” Adem Grabovci, paralajmëron fitore të PDK-së

0

Ndonëse viteve të fundit ka qenë i heshtur dhe ka qëndruar larg syve të publikut, Adem Grabovci është lajmëruar përmes një shkrimi në Facebook.Grabovci ka paralajmëruar fitoren e Partisë Demokratikë të Kosovës në zgjedhjet që pritet të mbahen me 14 shkurt të këtij viti.Ish-deputeti i PDK-së, sot ka qënduar në Gjakovë, nga aty në prani të aktivistëve të kësaj partie ka thënë se “PDK është më e mobilizuar se asnjëherë më parë për fitore”.

Nuk dihet ende nëse Grabovci do të kandidojë për deputet në zgjedhjet e jashtëzakonshme.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu