Ballina Kosove Vendosen tabelat njoftuese në pritoret e autobusëve në Prishtinë

Vendosen tabelat njoftuese në pritoret e autobusëve në Prishtinë

0

Komuna e Prishtinës ka vendosur tabelat njoftuese në pritoret e autobusëve. Përmes këtyre tabelave, qytetarët do të njoftohen për vendndodhjen dhe orarin e autobusëve

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar për vendosjen e tabelës në stacionin “Katedralja”.

Ai ka njoftuar se tabelat do të vendosen në të gjitha pritoret e kryeqytetit.

Tabela me orar – real time! #prishtina

Geplaatst door Shpend A. Ahmeti op Woensdag 26 augustus 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu