Ballina Kosove Vërshime në Gjilan, vetura zhytet në ujë

Vërshime në Gjilan, vetura zhytet në ujë

0

Në qytetin e Gjilanit vërshimet janë duke shkaktuar shumë probleme, transmeton Gjilani SOT.

Shumë rrugë brenda qytetit janë mbushur me ujë dhe lëvizja e veturave është duke u zhvilluar me probleme.

Në foto shihet vetura e cila është zhytur në ujë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu