Ballina Lajme Lajthit Meta, mesazh shqiptarëve në Facebook: Zonja dhe zotërinj palaço, unë kam...

Lajthit Meta, mesazh shqiptarëve në Facebook: Zonja dhe zotërinj palaço, unë kam idhull Avni Rustemin

0

Presidenti Ilir Meta është shfaqur mbrëmjen e sotme në një gjendje shumë të rënduar psikologjike e cila ka pasuar edhe në rrjetin e tij soial Facebook.

Ai i është drejtuar qytetarëve me thirrjen: Zonja dhe zotërinj palaço!

“Zotërinj dhe Zonja palaço!
Unë nuk kam idhull Eskobarin por Isa Boletinin, Avni Rustemin, Vojo Kushin, Mujo Ulqinakun, Margarita Tutulanin dhe gjithë Heronjtë e kësaj toke që na bëjnë krenarë dhe shqiptarë! 🇦🇱”, tha Meta. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu