Ballina Lajme Melinda provokon ndjekësit teksa thekson të pasmet e formësuara

Melinda provokon ndjekësit teksa thekson të pasmet e formësuara

0

Melinda Ademi ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale.

 

Reperja shqiptare Melinda Ademi së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Melinda është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo ajo profesionale.

Ajo së fundmi ka publikuar disa pamje nga fotosesioni i ri ku shihet e veshur me rroba të ngushta të cilat i thekjsojnë linjat trupore.

Në mbishkrimin e fotografisë ajo citoi disa vargje të këngës së re “Mëkatare”./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu