Ballina Lajme Moti sot, vranët dhe me shi

Moti sot, vranët dhe me shi

0

7:35 | 24 Shtator 2020

Parashikimi i motit për sot.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell, vranësira dhe shi.

IHK njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 24-26 gradë Celsius.

Indeksi UV do të shënoj vlera mesatare, ndërsa do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes dhe jugperëndimit e lehtë deri mesatare. /Lajmi.net/ 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu