Ballina Lajme Fatkeqësi për njeriun më të qeshur të “meme”-ve

Fatkeqësi për njeriun më të qeshur të “meme”-ve

0
Viti 2020 ka qenë tepër i vështirë për Juan Joya Borja, aktorin komik spanjoll, i cili në të gjithë botën u bë i famshëm nga “memet” e shumta që dolën në vitin 2015, ku ai qeshte me shpirt duke treguar një histori personale në një emision televiziv të vitit 2007.

Aktori ka qëndruar në hije kohët e fundit për shkak të problemeve shëndetësore, që çuan në prerjen e njërës prej këmbëve të tij.

Sipas mediave spanjolle, ai është i shtruar aktualisht në një spital të Seviljes, që shërben edhe si qendër për personat në nevojë dhe që mbahet nga donacionet e njerëzve.

Edhe pse ka probleme me mbylljen e plagës, aktori 65-vjeçar po rekuperohet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu