Ballina Kosove Pamje tronditëse kur vetura godet tre këmbësorë në Prizren

Pamje tronditëse kur vetura godet tre këmbësorë në Prizren

0

21:11 | 30 Shtator 2020

Një aksident ka ndodhur dje në fshatin Romajë të Prizrenit ku një veturë ka goditur tre këmbësorë për t’iu shmangur ndeshjes me një veturë tjetër.

Mediumi lokal i Prizrenit “RTV Besa” ka publikuar videon nga momenti i ngjarjes, njofton Klan Kosova.

Për gjendjen e të aksidentuarve dhe nëse policia ka ndalur shkaktarin e aksidentit klankosova.tv është në pritje të përgjigjes zyrtare.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu