Ballina Lajme Ta prekin shpirtin familjarët e policit që ia mori jetën pa dashje...

Ta prekin shpirtin familjarët e policit që ia mori jetën pa dashje i biri 7 vjeç: Sikur e kishte bërë Zoti…

0

Një ditë më parë ndodhi një ngjarje që tronditi opinionin publik. Një djalë 7-vjeçar qëlloi babanë e tij teksa luante bilardo.

Për mikrofonin e “Shqipëria Live” kanë folur disa prej miqve dhe të afërmve të të ndjerit, të cilët janë tronditur nga kjo ngjarje e rëndë.

“E kam djalin e dajës. E morëm vesh nga mediat. Sikur e kishte bërë Zoti për vete, na ka lënë një dhimbje të madhe. Një ditë më parë e takova, pimë një kafe në Sauk. Puna e tillë ishte, por nuk e di a e mbante gjithmonë armën me vete”, tha i afërmi i Bicerrit.

Sonte në vend të tenxhereve, në ballkon do të ndizen qirinj - Gazeta Online 'Reporteri.net'

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu