Ballina Kronikë e Zezë Trishtim i madh! Ditë e zezë humb jetën këngëtari shqiptar: Ishte një...

Trishtim i madh! Ditë e zezë humb jetën këngëtari shqiptar: Ishte një zë i rrallë!

0

Është ndarë nga jeta mbrëmjen e kaluar këngëtari i njohur shqiptar i gjeneratës së viteve ’80, Fatmir Bajraktari. I ndjeri ka ndërruar jetë pas një sëmundje të shkurtër, duke lënë prapa bashkëshorten dhe tre fëmijët.

Ndërron jetë këngëtari i gjeneratës së artë të viteve '80, Fatmir Bajraktari - Telegrafi

Bajraktari ishte i shtruar prej ditësh në spital dhe po trajtohej në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Atij do t’i jepet lamtumira e fundit sot (e shtunë) në var re zat e qytetit në Pejë, në orën 15:00.Përcjellja për në banesën e fundit do të bëhet vetëm nga rrethi i ngushtë familjar, ashtu siç edhe rregullat anti-covid për momentin e kërkojnë.

Ndërron jetë këngëtari i gjeneratës së artë të viteve '80, Fatmir Bajraktari - Kosova Info

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu