Ballina Lajme (Video) Hajde-Hajde! Shqiptari e thotë me të madhe: Unë nuk e kam...

(Video) Hajde-Hajde! Shqiptari e thotë me të madhe: Unë nuk e kam problem që gruaja ime të flirtoj me burra të tjerë

0

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u fol se çfarë do të ndodhte nëse burrat do të zhdukeshin për 24 orë.

Intervista/ Nga fusha në studio, Lorenc Jemini rrëfen 20 vitet në gjykim | 𝗟𝗮𝗷𝗺𝗲 𝗦𝗽𝗼𝗿𝘁𝗶𝘃𝗲

Ishte Xheni Karaj ajo që u shpreh se pa praninë e meshkujve do të kishte më tepër siguri gjatë natës dhe gratë do të mund të dilnin lirisht.

Ndërkohë, ish-arbitri, Lorenc Jemini nuk ishte dakord që burrat të vendosin nëse gratë e tyre duhet të dalin me shoqërinë apo jo.

“Pyet bashkëshorten time se edhe e njeh. Pyete a ka ndonjëherë problem të dalë të hënë, të martë, të shtunë me shoqet. Le të dalë edhe me shokët e punës, s ka pikë problemi kjo pjesë. Ndaj them, edhe po flirtuan, në kuptimin jo flirtim, nuk shoh ndonjë cudi të madhe. Pse meshkujt e paskan këtë privilegj për të flirtuar, kurse femra s’ e paskan”, u shpreh ai.

Arbitri Jemini: Prindërit i thonë fëmijëve bjeri, të gjykosh 17 vjeçarët është shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu