Ballina Showbiz Adelina Tahiri shtatzënë për herë të dytë?

Adelina Tahiri shtatzënë për herë të dytë?

0

23:19 | 25 Shtator 2020

Foto: Instagram

Këngëtarja Adelina Tahiri ngjalli dyshime se është sërish shtatzënë.

Adelina Tahiri është stërfolur për martesën e saj me biznesmenin maqedon Serjozha Markov, që tashmë kanë një fëmijë së bashku Jon Markov, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shqiptare, e shkëputur nga muzika tash e disa muaj, nuk lë anash rrjetet sociale ku publikon imazhe nga pushime luksoze e të dhuratave ndryshme.

Në foton e fundit të publikuar, fansat vënë re se barku i këngëtares, dukej më i rrumbullakosur se zakonisht.

Edhe pse spekulimet kanë filluar, Adelina ende nuk ka dhënë ndonjë koment sa i përket kësaj çështje.

Kujtojme se projekti i saj i fundit muzikor quhet “ Hile Hile”, me muzikë nga Irkenc Hyka dhe tekst të shkruar nga Petro Xhori. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu