Ballina Showbiz Amber Rose poston foto lakuriq e shtrirë në shtrat

Amber Rose poston foto lakuriq e shtrirë në shtrat

0

19:02 | 9 Tetor 2020

Foto: Instagram

Amber Rose publikoi foto lakuriq, derisa promovoi llogarinë e saj në “OnlyFans”.

jAmber Rose është personazhi i famshëm më i fundit që u bashkua me faqen e parapagimeve me X, vlerësuar me OnlyFans, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

36-vjeçarja ngacmoi ndjekësit me foton që e postoi në internet të enjten, ndërsa u zhvesh dhe pjesët intime i mbuloi vetëm me emoji.

Në foto, ajo shihet e shtrirë në shtrat dhe ishte kthyer në njërin ktha, kurse me emoji me sy me zemra i mbuloi pjesët intime.

Themeluesja e LA Slutwalk ka shitur përmbajtje në faqen e internetit që nga 29 shtatori, me një abonim mujor prej 19,99 dollarësh, përveç këshillave dhe përmbajtjeve të tjera duhet paguar për shikim.

Kohët e fundit, Amber ka promovuar faqen e saj me video më sugjeruese për 20 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Yje të tjera përfshirë Bella Throne dhe Tyler Posey, kanë krijuar profile në shërbimin e abonimit. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu