Ballina Showbiz Anxhelina shfaqet e lumtur dhe seksi nga Dubai

Anxhelina shfaqet e lumtur dhe seksi nga Dubai

0

19:53 | 27 Shtator 2020

Anxhelina po i shijon pushimet në Dubai.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, ndodhet në Dubai së bashku me kushërirën dhe njëkohësisht shoqen e saj më të afërt, Beatrix Ramosajn, shkruan lajmi.net.

Të dyja shfaqen mjaft seksi nga atje në fotot që po i ndajnë me ndjekësit e tyre në rrjete sociale.

Ishte Anxhelina ajo e cila i ka publikuar disa foto ku duket tejet e lumtur dhe seksi me bikinit që ka zgjedhur.

Kujtojmë se Anxhelina dhe Beatrix dikur i kishin prishur raportet mes vete dhe tani janë bërë sërish mike të pandara./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu