Ballina Showbiz Ardian Bujupi lanson këngën e re “Juliet”

Ardian Bujupi lanson këngën e re “Juliet”

0

8:31 | 9 Tetor 2020

Foto: Youtube

Ardian Bujupi ka publikuar projektin e fundit muzikor “Juliet”

“Juliet” quhet kënga e re e Ardian Bujupit, e cila vjen pak kohë pas paralajmërimit të saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Këngës Ardiani i ka bashkangjitur edhe klipin, ku shihet në një veturë luksoze.

Prodhuar nga Çelik Lipa, Mix Gökhan Güler dhe Master HP Mastering.

Ardian Bujupi përndryshe është mjaft aktiv me projekte në muzikë, të cilat priten gjithnjë mirë nga fansat e tij shqiptarë dhe ata gjermanë. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu