Ballina Showbiz Ardian Bujupi publikon disa sekuenca të këngës së re

Ardian Bujupi publikon disa sekuenca të këngës së re

0

15:55 | 7 Tetor 2020

Foto: Instagram

Ardian Bujupi ka finalizuar projektin e ri.

Ardian Bujupi është shumë aktiv me këngë të reja, disa prej tyre i sjell në bashkëpunim me emra të njohur të estradës, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtari ka bërë të ditur se po vjen me një tjetër këngë, të cilën do ta sjell të vizualizuar edhe me klip.

Kënga titullohet “Juliet” dhe do të publikohet të premten pas mesnatës, ndërsa për fansat ai solli një pjesë të shkurtër të këngës.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Ardian Bujupi është “Reggaeton”, të shoqëruar edhe me videoklip. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu