Ballina Showbiz Ardit Çuni sot feston 25 vjetorin e lindjes

Ardit Çuni sot feston 25 vjetorin e lindjes

0

Këngëtari, Ardit Çuni sot ka ditëlindjen.

Ai feston 25 vjetorin e lindjes, shkruan lajmi.net.

Në Instagramin e tij ka publikuar video dhe fotografi nga festa e organizuar mbrëmë ku të ftuara ishin edhe protagonistët e emisionit ‘Përputhen’.

Arditi, është një artistët e estradës i cili njihet me veçantin e zërit të tij dhe shumë projekte muzikore arrin t’i shndërroj në hite./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu