Ballina Showbiz Arilena sjell imazhe të reja nga seti për “Vogue Italia”, duket mahnitëse

Arilena sjell imazhe të reja nga seti për “Vogue Italia”, duket mahnitëse

0

19:40 | 25 Shtator 2020

Foto: Instagram

Arilena së fundi ka pozuar për prestigjiozen “Vogue”.

Arilena Ara së fundi bëri të ditur se është bërë pjesë e “Vogue Italia” dhe “Milan Fashion Week” në mesin e 8 vajzave më të fuqishme nga e gjithë bota, shkruan lajmi.net.

Arilena ishte pjesë e eventit virtual, që u transmetua livestream më 23 shtator, ndërkohë ajo ka realizuar edhe një set fotografik me veshje nga Sara Wong.

Së fundi, Arilena publikoi disa fotografi, të realizuara me kostum dhe këpucë me ngjyrë ari, ku duket për mrekulli.

Këto fotografi pasojnë setin e realizuar me fustanin blu të shkurtër, në të cilin vuri në pah fizikun e përsosur. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu