Ballina Showbiz Arsyeja që e shtyu Jennifer Anistonin të mendonte largimin nga aktrimi

Arsyeja që e shtyu Jennifer Anistonin të mendonte largimin nga aktrimi

0

Aktorja e famshme dhe shumë e suksesshme, Jennifer Aniston, ka rrëfyer së fundmi se ka menduar të heqë dorë nga aktrimi, shkruajnë mediat e huaja, transmeton lajmi.net.

Jennifer u shpreh se një film ku kishte marrë pjesë e kishte bërë ta mendonte këtë gjë.

“Të tërhiqem? Po më ka shkuar në mend para dy vitesh, por s`e kisha menduar kurrë më parë”, u shpreh aktorja. Jennifer shton se kjo ka ndodhur para “The morning show”.  “Ishte një punë që e çova deri në fund dhe thashë uau, më mori gjithë jetën ky projekt. Dhe se di a është kjo ajo që dua”, tha Jennifer.

Aktorja nuk e përmendi se cili projekt , por para “The morning show”, ajo ka xhiruar në 2018 “Dumplin” dhe “Murder Mysery” në 2019./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu