Ballina Showbiz Artisti i ri nga Prishtina vjen me një projekt nga tema më...

Artisti i ri nga Prishtina vjen me një projekt nga tema më aktuale në vend siç edhe titullohet kënga e tij “KARANTIN”

0

Artisti në fjalë Rron Çerkezi apo edhe siç njihet me emrin e tij artistik RRONYSOSA ka realizuar projektin e tij të parë të titulluar “KARANTIN”.
Me këtë projekt artisti në fjalë ka treguar talentin dhe pasionin që e ka ndaj muzikes. Poashtu videoklipi i këngës së realizuar siç edhe shihet është më ndryshe dhe më i veçantë nga projektet e tjera muzikore në estradë.

Ndjekeni më poshtë projektin në fjalë:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu