Ballina Showbiz Asim Gashi paralajmëron bashkëpunimin e veçantë me vëllezërit Prifti

Asim Gashi paralajmëron bashkëpunimin e veçantë me vëllezërit Prifti

0

21:31 | 7 Tetor 2020

Asim Gashi dhe vëllezërit Prifti po ‘kurdisin’ diçka të re.

Këngëtari shqiptar, Asim Gashi dhe dy vëllezërit Strefi dhe Endri PRifti i kanë bashkuar idetë për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Ishte Asimi ai i cili e bëri të ditur një gjë të tillë nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

Asim Gashi ka lënë të kuptohet ndër të tjera se bashkëpunimi që po sjellin ata do të jetë i veçantë.

“Idea per nje bashkepunim me vellezerit,si dhe nje kengetare me shume fame ne te gjitha trojet Shqipetare do te beje jehone dhe do ta beje kete kenge te pa vdekshme🙏🏼 besoj qe shume shpejt do ta bejme publike per çka behet fjale💪🏼 Eshte knaqesi e veqante te kem nje bashkpunim siq jane vllezerit Endri&Stefi❤️❤️”, ka shkruar ai./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu