Ballina Showbiz Bebe Rexha lanson këngën e re “Bayby I`m Jealous”

Bebe Rexha lanson këngën e re “Bayby I`m Jealous”

0

8:46 | 9 Tetor 2020

Foto: Instagram

Bebe Rexha dhe Doja Cat kanë sjellur bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Baby I`m Jealous”, quhet kënga më e re që ka publikuar këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha e cila vjen në bashkëpunim me Doja Cat, lajmi.net.

Bebe njoftimin e publikimit të këngës së re, e ka bërë të ditur edhe përmes Instagramit të saj.

Klipi i këngës ende nuk është publikuar por që pritet të dal gjatë ditës së sotme./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu