Ballina Showbiz Bebe Rexha performon krah yllit botëror në shoun e famshëm televiziv

Bebe Rexha performon krah yllit botëror në shoun e famshëm televiziv

0

23:01 | 24 Shtator 2020

Foto: Instagram

Bebe Rexha i është rikthyer performancave live.

Bebe Rexha para pak orësh kishte njoftuar fansat saj se do të jetë e ftuar në “Late Late Show”, ku edhe do të këndojë live krah një emri të njohur, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për Alicia Keys, me të cilën artistja shqiptare ndau të njëjtën skenë, andaj u bëri thirrje fansave mos ta humbasin këtë performancë.

Pas kësaj, artistja publikoi pjesë nga performanca e saj me Alicia Keys dhe thotë se e mori ftesën pikërisht nga ajo.

Dy artistet e kanë kënduar në një skenë “Gramercy Park” dhe Bebe shprehet tejet e nderuar që u bë pjesë e saj.  /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu