Ballina Showbiz Del rezultati i ri i testit, Fjolla gënjeu se është shtatzëne për...

Del rezultati i ri i testit, Fjolla gënjeu se është shtatzëne për t’i shpëtuar burgut

0

14:54 | 22 Shtator 2020

Janë mësuar detaje të reja rreth arrestimit të Fjolla Morinës, e cila sot doli para gjyqit.

Para pak ditësh, Fjolla Morina është arrestuar në pikën kufitare në Morinë, pasi iu gjetën armë në veturë.

Së fundi, u tha se këngëtarja është shtatzëne, por ekografia e dytë zbulon se ajo gënjeu, ngase nuk është shtatzënë.

Sipas Report TV, këngëtarja Fjolla Morina ka gënjyer për t’i shpëtuar burgut.

Gjyqi ndaj këngëtares ka filluar mëngjesin e sotëm dhe ishte ndërprerë për disa orë për të vazhduar më vonë. Me këtë rast, Fjolla Morina rrezikon në rëndim të akuzës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu