Ballina Showbiz Demi Rose heq pothuajse të gjitha, ju duket se e ka tepruar...

Demi Rose heq pothuajse të gjitha, ju duket se e ka tepruar me këtë veshje? 

0

22:55 | 22 Shtator 2020

Demi Rose ka pozuar më provokuese se kurrë.

Modelja e famshme, Demi Rose, e ka marrë edhe njëherë gjithë vëmendjen në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Me veshjen e cila i zbulon pothuajse gjithçka i ka provokuar rëndë ndjekësit e shumtë në Instagram.

Demi Rose si zakonisht edhe këtë herë e ka zbuluar tej mase gjoksin, dhe komentet që ka pranuar sigurisht kanë qenë nga më të ndryshmet.

Janë disa nga fansat të cilët mendojnë se po e tepron mirëpo disa të tjerë i pëlqejnë këto paraqitje të saj./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu