Ballina Showbiz Demi Rose nuk i duron rrobat, heq të gjitha në pjesën e...

Demi Rose nuk i duron rrobat, heq të gjitha në pjesën e sipërme

0

15:59 | 29 Shtator 2020

Foto: Instagram

Demi Rose provokoi gjysmë e zhveshur.

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat të shpeshta janë rastet kur provokon me ekspozim të formave trupore, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi, në të cilat shfaqet tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme dhe nuk lë vend për imagjinatën.

 

Ajo pozoi me pamje nga deti, duke mbajtur vetëm një shami në trup, për t’ia mbuluar pjesët intime, ndërsa gjoksin e fshehu me duar.

Komentet për Demin ishin të shumta, ndërsa kjo paraqitje e tillë e modeles nuk ishte aspak befasi për fansat.

Bukuroshja së fundi ka udhëtuar për në Ibiza, ndërsa nuk kanë munguar fotosesionet me imazhe joshëse nga atje. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu