Ballina Showbiz Dua Lipa zbulon bashkëpunimin e ri

Dua Lipa zbulon bashkëpunimin e ri

0

8:18 | 26 Shtator 2020

Foto: Instagram

Dua Lipa po sjell edhe një tjetër duet me një artist të njohur.

Dua Lipa po vazhdon të shënojë suksese me albumin “Future Nostalgia”, ndërsa nuk po e ndal punën për projektet e reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja që gëzon famë ndërkombëtare ka njftuar se po sjell duet me Da Baby dhe bëhet fjalë për këngën “Levitating”.

Dua bëri të ditur se kënga e saj e re do të publikohet më 2 tetor dhe premton se kjo këngë do të jetë e suksesshme.

Të njëjtin projekt, artistja para pak kohe e solli në bashkëpunim me Madonnën dhe Missy Elliot, këngë që u prit shumë mirë nga publiku. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu