Ballina Showbiz E pezulluan nga emisioni/ Tea flet: E kam problem këtë edhe nga...

E pezulluan nga emisioni/ Tea flet: E kam problem këtë edhe nga shkolla për pak më hoqën, ja çfarë bëra

0

Puntatën e djeshme u vu re mungesa e pranisë së Teas, të cilën programi vendosi ta pezullojë për shkak të vonesës së saj, diçka kjo e përsëritur.

Ditën e sotme, e rikthyer në “Për’Puthen”, Tea kërkoi ndjesë, duke rrëfyer se problemi i vonesës e ka shoqëruar përgjatë gjithë jetës.

“Justifikim për vonesat e mia nuk ka, nuk e bëj me qëllim, thjesht kam pak probleme me zgjimin në mëngjes. Madje edhe kur kam lindur kam dalë 2 javë me vonesë. Shpesh gjatë gjimnazit kam rr ez ikuar të përjashtohem, edhe në punë kam pasur probleme. Nuk e di si ia dal të bëhem gjithmonë vonë. Nuk do përpiqem ta justifikoj veten. Ju kërkoj ndjesë të gjithëve”, tha Tea.

Çfarë ndodhi në takimin e shumë pritur mes Teas dhe Andit - YouTube
PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu