Ballina Showbiz E veshur në të zeza, Dafina vjen me stil unik si çdoherë

E veshur në të zeza, Dafina vjen me stil unik si çdoherë

0

22:41 | 24 Shtator 2020

Foto: Instagram

Dafina erdhi atraktive edhe në paraqitjen e radhës.

Dafina Zeqiri është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat sjell vazhdimisht fotografi të reja, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e fundit, këngëtarja shfaqet e veshur në të zeza, teksa flokët i kishte lidhur dhe kostumin e kombinoi me një palë syze të mëdha.

Dafina po mbante në duar një çantë të verdhë të brendit “Prada”, kurse mori komente të shumta nga ndjekësit.

Artistja njihet për ndryshimet e mëdha që bën në pamje vazhdimisht, atë para pak ditësh e kemi parë me flokë ngjyrë të kaltër.

Fansat e këngëtares presin të dëgjojnë projekte të reja nga ajo, teksa kënga e fundit e saj mbetet “Million dollar”. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu