Ballina Showbiz Elita Rudi publikon momentin romantik pranë Gjikos

Elita Rudi publikon momentin romantik pranë Gjikos

0

Elita Rudi dhe Gjiko janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë, shkruan lajmi.net.

Lajmin e mirë ata e kanë ndarë me ndjekësit nëpërmjet publikimit të një videoje ku zbulojnë se gjinia e foshnjës është vajzë.

Nga ajo natë e rëndësishme për ta Elita i ka shkëputur edhe dy foto të reja. Moderatorja shihet në një moment romantik me Gjikon./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu