Ballina Showbiz Emina Cunmulaj pranë fotos në Tuz me vajzat: Do të na mungojnë...

Emina Cunmulaj pranë fotos në Tuz me vajzat: Do të na mungojnë shëtitjet tona nëpër fusha

0

11:40 | 1 Tetor 2020

Emina Cunmulaj është kthyer në shtëpi pasi vizitoi vendlindjen.

Modelja e njohur shqiptare, Emina Cunmulaj, qëndroi disa ditë në vendlindjen e saj në Tuz të Malit të Zi mirëpo tani është kthyer në shtëpinë e saj në LA, shkruan lajmi.net.

Foton e fundit që e publikoi nga Tuzi ishte me vajzat e saj, imazh pranë të cilit i ka shkruar edhe disa fjalë.

Modelja thotë se asaj dhe vajzave do ti mungojnë shëtitjet e përditshme nëpër fusha.

“Do të na mungojnë shëtitjet tona të përditshme nëpër fusha, por mezi presim të kthehemi dhe të shohim që kjo fushë të kthehet në shtëpinë tonë të bukur …Deri Herën tjetër Mali i Zi”, ka shkruar modelja shqiptare me famë botërore, Emina Cunmulaj./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu