Ballina Lajme Është 54 vjeçe, aktorja e famshme shfaqet super “hot” me bikini

Është 54 vjeçe, aktorja e famshme shfaqet super “hot” me bikini

0
Ajo e mbylli vitin 2020 dhe e nisi 2021 duke ndarë me 17 milionë ndjekësit e saj në “Instagram” disa poza mjaft “hot”.

Është fjala për aktoren e famshme, Salma Hayek, e cila ka postuar në rrjetet sociale fotografi ku shfaqet me bikini.

Edhe pse 54-vjeçe, aktorja duket në super formë dhe mjaft elegante. Format e saj trupore kanë marrë vëmendjen e fansave të saj, të cilët nuk kanë ngurruar që ta komplimentojnë.

Është 54 vjeçe, aktorja e famshme shfaqet super
Është 54 vjeçe, aktorja e famshme shfaqet super

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu