Ballina Showbiz Fifi ndan me fansat “hallin e madh” që vetëm femrat e kuptojnë

Fifi ndan me fansat “hallin e madh” që vetëm femrat e kuptojnë

0

Foto: Instagram

Fifi ka publikuar në rrjete sociale hallin e saj që i shkakton dhembje.

Ndonëse bota e showbizit shpesh herë duket se është shumë e bukur dhe plot shkëlqim, pas saj fshihen lodhjet e mëdha ku më të vështirë e kanë femrat, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, së fundmi është Fifi, ajo e cila ka postuar një foto në Instastory, duke treguar se ka hequr këpucët.

“Ai momenti kur nuk mundesh me i mbajt vesh mo!“, shkroi Fifi me humor krah imazhit të shpërndarë në rrjetet sociale.

Këtë fotografi padyshim se e ndjenjë të gjitha femrat që veshin këpucë me taka./Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu