Ballina Showbiz Genta Ismajli bëhet romantike për ditëlindjen e të dashurit, kështu e uron

Genta Ismajli bëhet romantike për ditëlindjen e të dashurit, kështu e uron

0

18:02 | 25 Shtator 2020

Foto: Instagram

Genta zgjodhi fjalët më të mira për ta uruar të dashurin.

Genta Ismajli përmes rrjeteve sociale e ka uruar partnerin e saj turk, Husseyin Usta me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net.

Ajo publikoi një fotografi të Ustës dhe shkruan “Fjalët nuk mjaftojnë për të treguar se çfarë je për mua. Faleminderit që më do në mënyrën se si e bën. Në ditëlindjen tënde dëshiroj që Zoti të të bekojë duke t’i plotësuar dëshirat e zëmres tënde të ëmbël. Jam shumë me fat që e kam gjetur dashurinë në dikë siç je ti. Urime ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar ajo.

Genta dhe partneri i saj shumë shpesh nuk i kursejnë edhe dedikimet e dashurisë për njëri-tjetrin.

Kujtojmë se “Ça me bo” titullohet projekti i fundit muzikor nga Genta Ismajli, që e solli në duet me Marselin. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu