Ballina Showbiz Gold AG reagon për arrestimet e sotme: Kujdes Evropë e siklet mos...

Gold AG reagon për arrestimet e sotme: Kujdes Evropë e siklet mos i jep

0

20:00 | 25 Shtator 2020

Nuk mungoi reagimi i Gold AG për ngjarjet e sotme në OVL-UÇK.

Gjykata Speciale ka kryer bastisje në zyrat e OVL-UÇK-së, ku edhe arrestoi dy krerët e saj, shkruan lajmi.net.

Bastisja dhe arrestimi i Hysni Gucatit dhe Nasim Haradinajt, ka nxitur reagime të shumta në publik nga fytyrat publike.

Pas Leonora Jakupit ka reaguar edhe reperi Gold AG përmes një postimi në Instagram, ku shfaq një foto të Nasim Haradinajt.

“Flamurin ma ndrrove po djemt mos mi prek 🇦🇱“, ka shkruar ai.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Gold AG është “Sofra e nanës”. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu