Ballina Showbiz Irina duket e parezistueshme teksa fotografohet gjysmë e zhveshur

Irina duket e parezistueshme teksa fotografohet gjysmë e zhveshur

0

19:20 | 26 Shtator 2020

Foto: Instagram

Irina Shayk lë pa fjalë me foton e fundit.

Irina Shayk vazhdon të mbetet një prej emrave më të kërkuar në fushën e modës dhe njëherësh shumë e suksesshme, shkruan lajmi.net.

Modelja, së fundi ka publikuar një fotografi në Instagram, ku vë në pah figurën e përsosur trupore.

Në pjesën e sipërme ajo kishte veshur një këmishë të shkurtër, kurse poshtë mbante vetëm të brendshme.

Modelja theksoi format trupore, ndërsa fotografia ishte shkrepur pas setit që realizoi për “Versace”. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu