Ballina Showbiz Janë të lidhur?! Pasi i pa të brendshmet, Fatjoni i vesh Anës…...

Janë të lidhur?! Pasi i pa të brendshmet, Fatjoni i vesh Anës… Dhe më pas puthje dhe përqafime

0

Takimi i Anës dhe Fatjonit është i fundit për këtë javë. Ata kanë zhvilluar një takim ndryshe në një fushë paintball-i të veshur me rroba ushtarake dhe me armë në duar.

Ata nuk lanë asnjë moment t’u shpëtonin prekjet apo flirtimet me njëri-tjetrin. Në fillim ndodhi incident i varëses më pas zhveshja ku të dy pusheshin e ledhatoheshin me njëri-tjetrin.

Të dy kanë flirtuar në çdo moment me prekje dhe fjalë ndërsa qëndronin me armë në duar. Madje Fatjoni i veshi edhe një kostum, pasi i tha ua sa të bukura i paske ato.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu