Ballina Showbiz Katy Perry flet për stresin gjatë shtatzënisë: Habitem si është Orlando akoma...

Katy Perry flet për stresin gjatë shtatzënisë: Habitem si është Orlando akoma me mua

0
(FILE) Katy Perry Announces She's Expecting a Baby Girl with Orlando Bloom. Katy Perry announced on Friday that she and Orlando Bloom will be welcoming a baby girl this summer on Instagram. HOLLYWOOD, LOS ANGELES, CALIFORNIA, USA - AUGUST 21: Singer Katy Perry and fiance/actor Orlando Bloom arrive at the Los Angeles Premiere Of Amazon's 'Carnival Row' held at the TCL Chinese Theatre IMAX on August 21, 2019 in Hollywood, Los Angeles, California, United States. (Photo by Xavier Collin/Image Press Agency) Pictured: Katy Perry,Orlando Bloom Ref: SPL5160545 040420 NON-EXCLUSIVE Picture by: Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: +44 (0)20 7644 7656 Berlin: +49 175 3764 166 photodesk@splashnews.com World Rights

Katy Perry flet për stresin gjatë shtatzënisë dhe periudhës së vetizolimit.

Katy Perry mendon se është e ‘habitshme’ që i fejuari i saj Orlando Bloom është akoma me të pasi kaluan bllokimin së bashku, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Autorja e hitit “Daises”, e cila pret fëmijën e saj të pare, mendon se është ‘mahnitëse’ që aktori i “Pirates of the Caribbean” ende dëshiron ta martojë atë pasi ishin të mbyllur bashkë.

Duke folur me SiriusXM Hits 1’s The Morning Mash Up, ajo tha: ‘Ajo që kam mësuar në të vërtetë, disa nga gjërat pozitive … sepse ai i ka parë të gjitha dhe Zoti e bekoftë, ai është akoma këtu, është e mahnitshme dhe e lavdërueshme”

“Unë e kam testuar patjetër atë, si …” Oh po, ju mendoni se mund të më trajtoni?”, shtoi ajo.

Dhe këngëtarja 35-vjeçare ka kuptuar se i fejuari i saj është shumë më ‘i dobishëm ’nga sa mendonte.

Ajo shtoi: ‘Ne kemi një dhomë Lego në shtëpinë tonë. Ishte një dhomë e TV …”, deklaron këngëtarja.

Katy thotë se gjatë vetizolimit ka mësuar të jetë mirënjohëse për më shumë gjëra. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu