Ballina Showbiz Kylie lë gojëhapur me videon ku filmon trupin para pasqyrës

Kylie lë gojëhapur me videon ku filmon trupin para pasqyrës

0

23:05 | 8 Tetor 2020

Foto: Instagram

Kylie Jenner filmoi veten në pasqyrë, e veshur me bikini me print leopardi.

Kylie Jenner është një ndër emrat më të përfolur të shoubizit, si për jetën personale ashtu edhe për atë profesionale, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja, së fundi ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet joshëse me bikini para pasqyrës.


Ajo filmoi trupin nga afër, teksa vuri në plan të parë të pasmet dhe gjoksin në bikinit tejet të hapura.

Kujtojmë se Kylie Jenner njihet për jetën luksoze që e bën, ajo kritikohet për luksin e tepërt në gardërobën e vajzës, Stormi. /Lajmi.net/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu